TIKLA ARA !! 0554 118 45 66
TIKLA ARA.!! 0212 973 07 77
TIKLA ARA !! 0212 973 07 77
TIKLA ARA - 0212 973 0 777
TIKLA ARA - 0554 118 45 66
Safecity Rent a car - 0212 973 0 777
TIKLA ARA !! 0212 973 0777

Sponsor Partner

TIKLA ARA !! 0554 118 45 66
   Hizmetlerimiz
Uzun Dönem ve Filo Kiralama
Araç Bebek Koltuğu
Kampanyalar
Navigasyon Desteği
Düğün Aracı Kiralama
VIP Transfer Şöförlü
Tur ve Organizasyonlar
BEYLİKDÜZÜ RENT A CAR ADRESİNİZE TESLİM ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ
AVCILAR RENT A CAR ADRESE TESLİM ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ
   Uzun Dönem ve Filo Kiralama
PARS RENT A CAR SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİR

Farklı sektörlerden, her boyuttaki binlerce firmayla çalışmanın tecrübesini sizin için, size özel çözümler üretmek için kullanırız.

Sanayi devlerinden KOBİ’lere, her ölçekteki firmalar için uygun filo seçeneklerini tasarlarız. Bunun için, önce sizi dinler, şirketinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından süratle, size en uygun çözüm paketini sunarız. Farklı sektörlerden ve farklı firmalardan edindiğimiz yıllara dayanan tecrübeyi sizinle paylaşırız. Araç parkımızın zenginliği, marka ve modellerimizin çeşitliliği sayesinde, organizasyon yapınızı göz önünde tutarak size en uygun seçenekleri sunarız.

Kiralanan araçların kullanım km’lerini siz belirleyebilirsiniz. Kontrat süresinizi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz (1 yıl, 2 yıl, 3 yıl, 4 yıl). Dilerseniz, PARS’ın Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyduğu paketler halinde araç kiralama seçeneğini seçebilisiniz. PARS sektörün en büyük ve çeşitli “0” araç parkına sahiptir. PARS' ın geniş marka ve model portföyünü kullanarak istediğiniz araçlardan oluşan filonuzu oluşturabilirsiniz.

PARS RENT A CAR SİZİN SADECE İŞİNİZE ODAKLAMANIZI DESTEKLER

Siz kendi başarınız için odaklanın; biz iş ortağınız olarak araçlarınızın her türlü zahmet ve masrafını üstleniriz.

Aracınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren hedefimiz sizin için “operasyonel mükemmelliği” sağlamaktır. Türkiye’nin en büyük araç filosunu yöneten deneyimli kadromuz ve üstün altyapımız sayesinde deyim yerindeyse siz filonuzu “unutursunuz”. İş ortağınız olarak araçların her türlü zahmet ve masrafını biz üstleniriz. Size düşen sadece başarıya odaklanmaktır.

ŞİRKETİNİZDEN KAYNAK ÇIKIŞI OLMAZ

Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi farklı kaynaklarda işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Otomobillerin satın alınmasından dolayı şirketiniz ciddi oranda finansman kaybı ile karşı karşıya kalmaktadır. Örneğin; otomobiller banka kredisi ile alındığında en az %25-30 oranında peşin para ayrılması gerekmektedir. Kredi kullanarak yapılan alımlarda firma araç alım masrafı dışında faiz masraflarını da karşılamak durumundadır. Pars' tan araç kiraladığınızda şirket sermayesinden filo için toplu para çıkışı olmaz ve şirketiniz bu kazancı başka yatırımlar için kullanabilir. Kira ödemeleri, şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için şirketinizin kredi imkânlarını hiçbir şekilde etkilemez. Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir. Araçlarınızı satarken uğrayacağınız değer kaybından kurtulursunuz. Özetle, operasyonel filo kiralamasize para kazandırır, araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanmanıza, işinizi büyütmenize olanak tanır. Sirketinize gelir yaratmayacak bir aktifin (araba gibi) şirket bilançonuzda yer almasına izin vermemiş olursunuz. Şirket sermayesi azalmamış olur.

 

PARS RENT A CAR DAN ARAÇ KİRALADIĞINIZDA ANINDA İNDİRİM ALMIŞ OLURSUN PARS Rent A Car' ın sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın.PARS Türkiye’de satılan markaların en büyük alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. Pars aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsını 

PARS RENT A CAR DA ARAÇ TESLİMATLARI HIZLI VE SORUNSUZDUR

Araçlarınızın teslimatları PARS merkez ve şubelerinden veya bulunduğunuz ildeki bayilerden yapılır ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanır.

PARS sektördeki en hızlı “0” araç teslim süresine ortalamasına sahiptir. Araçlarınızın üretici firmalardan teslimatına kadar geçecek sürede arzu ederseniz, size geçici araç temin ederek, iş sürekliliğinizin devamını sağlarıZ.

PARS RENT A CAR DA AYLIK ÖDEMELERDE SÜPRİZ YOKTUR


PARS Rent a Car' dan araç kiraladığınızda her ay belirli bir kira tutarı öder; bütçenizi, planınızı buna göre yaparsınız.

Kötü süprizlerle, beklenmedik giderlerle karşılaşmaz;  kaza, onarım, sigorta masraflarını ödemezsiniz. İşletmenizden ani nakit çıkışı olmaz; ödemelerinizi taksit, taksit yaparsınız. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyebilir, size vereceğimiz yeni araçlarla; taksit, taksit ödemeye devam edebilirsiniz. Filonuzla ilgili giderleriniz aydan aya farklılık göstermemesinin rahatlığını yaşarsınız.

PARS RENT A CAR İLE VERGİ TASARRUFU SAGLARSINIZI

PARS’ın keseceği aylık kira faturasının direkt gider yazılabilmesi, şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır. Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

PERİYODİK ONARIM VE BAKIM PARS RENT A CAR'A AİTTİR

Aracınızın periyodik bakımlarını biz takip eder ve ücretsiz gerçekleştiririz. Aracınız kaza ya da arıza yaptığında tüm tamirlerini biz takip eder ve aracınızı size sorunsuz, çalışır bir şekilde teslim ederiz. Otomobilin çalınması, kaza yapılması ya da periyodik bakımların uzaması halinde Pars muadil bir araç tahsis eder, böylece firmanızın iş devamlılığı sağlanmış olur.

ARAÇLARINIZIN LASTİKLERİYLE UĞRAŞMASSINIZ 

PARS için müşterilerinin güvenliği ve memnuniyeti en öncelikli konular olduğundan, araçlarınızın lastikleri her 50.000 km’de bir yenilenir; ayrıca araçlarınıza kar lastiği de temin edilir.
EKSTRA PERSONEL İHTİYACINIZ OLMAZ

Şirketiniz, personel ve zamandan tasarruf eder. Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmanıza gerek kalmaz, personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda kalmazsınız.

Şirket kaynaklarını doğru şekilde kullanarak verimliliğinizi artırırsınız. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmez. Muhasebe Birimleri, otomobiller ile ilgili yüzlerce faturayla uğraşmaz. Amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla ilgilenmek zorunda kalmaz. Kiralama sistemi bu yönü ile muhasebeye zaman açısından büyük avantaj sağlar.


Ek olarak kiraladığınız araçları kullanacak olan personeliniz için Pars'ın sağladığı güvenli sürüş eğitimi gibi eğitim olanaklarından faydalanabilirsiniz.

MTV ÖDEMELERİ PARS RENT A CAR SORUMLULUGUNDADIR

MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ve egzos pulu ödemesi yok

Ocak ve Temmuz dönemlerindeki motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri, egzoz muayene pulları ve fenni muayeneler Pars tarafından takip edilir ve yapılır ve müşterilerimiz bu işlemler için kaynak ve zaman ayırmak zorunda kalmaz.

ARAÇ MUAYENE TAKİBİNİ PARS RENT A CAR YAPAR

Muayene zamanı gelen araçların takibi, randevularının alınması, muayene öncesi araç kontrollerinin yapılması, hepsi Pars'ın sorumluluğundadır.

OGS VE HGS İLE SAFECİTY RENT A CAR İLGİLENİR 

OGS cihazlarının temini, bakiye yüklemesini, arıza/yenileme işlemlerini dilerseniz Pars sizin yerinize yapabilir.

TRAFİK VE OGS CEZALARINIZIN TAKİBİ SAFECİTY RENT A CAR TARAFINDAN YAPILIR

Cezaların tarafımıza ulaşmasının ardından yasal indirimlerden faydalanmak üzere ödemesi yapılarak internet üzerindeki sistemimize kaydedilir.

PARS İLE KOBİLERDE ARAÇ KİRALIYOR

Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan operasyonel filo kiralama avantajlarından Pars ve “Hazır Filo” sayesinde artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor. Kiralamak istediğiniz araç sayısı bir tane bile olsa Pars'da aracınız/filonuz  HAZIR FİLO

PARS RENT A CAR İLE YAKIT İSRAFINA SON

Size ve işinize uygun araç portföyünü belirleyerek yakıt giderlerinizden tasarruf etmenizi sağlarız.

Araçlarınızın ikinci el satışlarıyla uğraşmak yok
Sahip olduğunuz araçların ekonomik ömrü dolduğunda, bunları elden çıkartmak, değerinden satabilmek zorlu bir süreçtir. Özellikle araçlar kaza yapmışsa ciddi bir değer kaybına uğrarlar ve bunları elden çıkartmak daha da güç olur. Filonuzu kiraladığınızda ise bu sizin için bir külfet olmaktan çıkar. Kira döneminin sonunda eski araçlarınızı verir, yeni araçlarınızı teslim alırsınız.

UZUN SÜRELİ DOSTLUKLAR
  
 Bizim iş modelimiz, bir kerelik değil, uzun vadeli dostluklar oluşturmak üzerine kuruludur. Sizlerden gelen her tür geri dönüş bizim için değerlidir.Sizin memnuniyetiniz için öneri ve şikâyetlerinizi sürekli olarak kayıt altına alır, performansımızı arttırmak için çalışır ve sürekli yenilikler sunarız.
Kira süreci bitmeden önce bir sonraki birlikteliğimizin planlanması için sizinle irtibata geçeriz. Böylece işinizin kesintisiz devam etmesini sağlarız. Çünkü bizim için önemli olan kısa vadeli çıkarlar değil; uzun vadeli dostluklar kurmaktır.
| Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | Araçlarımız | Rezervasyon | Kiralama Koşulları | Fiyat Listesi | İletişim
© 2020 | Pars Rent A Car - Araç Kiralama | Her Hakkı Saklıdır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri